SUNE RUDNERT. Komposition. Färgserigrafi. Signerad, daterad -77 och numrerad 103/200.

184928. SUNE RUDNERT. Komposition. Färgserigrafi. Signerad, daterad -77 och numrerad 103/200.

90x62 cm.

Hanteringsveck.

Sune Rudnert (1938–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

90x62 cm.

Hanteringsveck.

Sune Rudnert (1938–2007)

Antal besök: 868