ROY LINDQVIST. Ansikten. Färgserigrafi. Signerad och daterad okt 1980 och numrerad 13/199.

184920. ROY LINDQVIST. Ansikten. Färgserigrafi. Signerad och daterad okt 1980 och numrerad 13/199.

63x90 cm
Oramad.

Hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

63x90 cm
Oramad.

Hanteringsveck.

Antal besök: 814