SERVISGLASDELAR, 9 st, 1800-tal.

1849096. SERVISGLASDELAR, 9 st, 1800-tal.

Varierande modeller. Delvis graverade och slipade. Höjd ca 9-15 cm.

Ytslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, nagg.

Antal besök: 392