MASKER, 14 st, Kina, 1900-tal.

184887. MASKER, 14 st, Kina, 1900-tal.

Bemålad gips, sten samt trä. Föreställande olika teatermasker. Höjd 6-17 cm.

Nagg. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg. Slitage.

Antal besök: 1 151