SALONGSGRUPP, 5 delar, omkring 1900.

184877. SALONGSGRUPP, 5 delar, omkring 1900.

Rikt dekorerad, bestående av soffa, 2 stolar, kista, bord, soffans längd 164, bordets mått: läng 62 ,bredd 63, höjd 73.

Omfattande slitage, skador, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 685