SPEGEL, med konsolbord, nyrenässans, 1800-tal.

184872. SPEGEL, med konsolbord, nyrenässans, 1800-tal.

Spgelns mått ca 213 x 90, konsolbordets 39 cm.

Slitage, repor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och skador.

Antal besök: 495