Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EDA DOUSCHA. Marstrand, olja på duk, signerad 1946.
184865. EDA DOUSCHA. Marstrand, olja på duk, signerad 1946.
47 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 61 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 681