SKOLBÄNK, med stol, furu, 1900-talets tredje kvartal.

184853. SKOLBÄNK, med stol, furu, 1900-talets tredje kvartal.

Bänk, Längd 65, bredd 50, höjd 72 cm
Stol, Sitthöjd 42, rygghöjd 77 cm.

Klotter och slitage på bänk.
Smärre slitage på stolen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klotter och slitage på bänk.
Smärre slitage på stolen.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 573