LEOPOLD MORSING. Stilleben, olja på pannå, signerad o daterad L Morsing 1955.

184734. LEOPOLD MORSING. Stilleben, olja på pannå, signerad o daterad L Morsing 1955.

31 X 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 X 37 cm.

Antal besök: 862