MOPED, Komar-Mr, 232-2. 1968.

MOPED, Komar-Mr, 232-2. 1968.
1846724. MOPED, Komar-Mr, 232-2. 1968.

Röd. Ramnr. 146632. 2-växlad.

Skador, slitage, rost. Ej fullständigt genomgången. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd. Ramnr. 146632. 2-växlad.

Antal besök: 6 392