CHIFFONJE, 3 lådig i furu, med mässingsbeslag, 1900-talets första hälft.

184635. CHIFFONJE, 3 lådig i furu, med mässingsbeslag, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 99 cm, längd ca 89 cm.
Djup utan skrivklaff 50 cm, med skrivklaff 88 cm.
9 små lådor inuti.

Bruksskick.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 små lådor inuti.

Bruksskick.

Nycklar saknas.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 422