Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
EVA HOLMBERG-JAKOBSSON. Blomsterstilleben med porslinsfigurer. Olja på pannå. Signerad Eva Holmberg J-n. F. Kärfve.
18455. EVA HOLMBERG-JAKOBSSON. Blomsterstilleben med porslinsfigurer. Olja på pannå. Signerad Eva Holmberg J-n. F. Kärfve.
70 x 58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 58 cm.
Garpenhus Auktioner
2 215