STOP, 4 st, keramik med tennlock, motiv av bland annat värdshusscen, Tyskland, omkring 1900.

184542. STOP, 4 st, keramik med tennlock, motiv av bland annat värdshusscen, Tyskland, omkring 1900.

Polykrom målning, dekor i relief.
Höjd 21 cm.

Slitage, nagg, en hänkel lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Antal besök: 611