GILLIS MAGNUSSON. Ölandsvår, olja på duk uppfordrad på pannå, signerad o daterad Gillis Magnusson -83.

184536. GILLIS MAGNUSSON. Ölandsvår, olja på duk uppfordrad på pannå, signerad o daterad Gillis Magnusson -83.

18 X 21 cm.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

18 X 21 cm.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Antal besök: 802