Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
EDWIN LINDHOLM HOUGE. "Motiv från Räpplinge", olja på duk, signerad o daterad edv.Lindholm Houge -40.
184517. EDWIN LINDHOLM HOUGE. "Motiv från Räpplinge", olja på duk, signerad o daterad edv.Lindholm Houge -40.
51 X 65 cm.
obetydligt färgsläpp.
Gör en kostnadsfri värdering!
51 X 65 cm.
obetydligt färgsläpp.
Kalmar Auktionsverk
750