MINIATYRFIGURER, 10 st, gjutmassa samt lera, Kina, 1900-tal.

184500. MINIATYRFIGURER, 10 st, gjutmassa samt lera, Kina, 1900-tal.

Båtar, hus samt människor. Höjd 2-7 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 1 083