Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
SKÖLD, gjutjärn, fornnordiskt motiv, enligt uppgift Linköpings gjuteri, 1900-tal.
184489. SKÖLD, gjutjärn, fornnordiskt motiv, enligt uppgift Linköpings gjuteri, 1900-tal.
Höjd 69 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 69 cm.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Linköping
806