PAUL M. SOUZA. Färglitografier, 3 st, signerade och numrerade, 44/145.

184456. PAUL M. SOUZA. Färglitografier, 3 st, signerade och numrerade, 44/145.

Total storlek med ram 47 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 870