YNGVE EKSTRÖM. Pinnstolar, 15 st, "Sibbo", 1950-tal.

184455. YNGVE EKSTRÖM. Pinnstolar, 15 st, "Sibbo", 1950-tal.

Bemålat trä. 7-pinnars.

Åldersslitage.

Yngve Ekström (1913–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålat trä. 7-pinnars.

Åldersslitage.

Yngve Ekström (1913–1988)

Antal besök: 1 809