Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
LARIS STRUNKE. Komposition. Färglitografi. Signerad L Strunke. 41/65.
18443. LARIS STRUNKE. Komposition. Färglitografi. Signerad L Strunke. 41/65.
57 x 77 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 77 cm.
Garpenhus Auktioner
1 498