THOMAS SIDNEY. "Beachy Head" och "Anstey's cove. Torquay". Akvareller, 2 st pendanger, signerade.

184413. THOMAS SIDNEY. "Beachy Head" och "Anstey's cove. Torquay". Akvareller, 2 st pendanger, signerade.

17 x 34 cm vardera.

Fläckar. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 34 cm vardera.

Antal besök: 835