WERNER SJÖBERG. Häst och vagn, snidat trä, signerad W.S. samt daterad 1979.

184366. WERNER SJÖBERG. Häst och vagn, snidat trä, signerad W.S. samt daterad 1979.

Längd 71, höjd 34 cm.

Slitage, skador, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 71, höjd 34 cm.

Slitage, skador, avslag.

Antal besök: 1 387