STOLAR, 4 st, Bjärnum Slöjdfabrik, 1950/60-tal.

184341. STOLAR, 4 st, Bjärnum Slöjdfabrik, 1950/60-tal.

Vitlackerat stål och teak.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitlackerat stål och teak.

Slitage.

Antal besök: 6 656