SKÄNK, "Hurdal", IKEA, 2000-tal.

1843190. SKÄNK, "Hurdal", IKEA, 2000-tal.

Målad. En låda och ett dörrpar med bakomliggande hyllplan. Längd 109. Bredd 50. Höjd 138 cm.

Slitage. Repor och märken. Mindre färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 9 394