PARTI KOPPAR, bland annat glöggset, samt KLOCKA i mässing, 1800-1900-tal.

184301. PARTI KOPPAR, bland annat glöggset, samt KLOCKA i mässing, 1800-1900-tal.

ca 15 delar.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 15 delar.

Slitage, skador.

Antal besök: 884