Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
PARTI KOPPAR, bland annat glöggset, samt KLOCKA i mässing, 1800-1900-tal.
184301. PARTI KOPPAR, bland annat glöggset, samt KLOCKA i mässing, 1800-1900-tal.
ca 15 delar.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 15 delar.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
884