GUNGSTOL, björk.

GUNGSTOL, björk.
184298. GUNGSTOL, björk.

1940-tal.

Bruksslitage samt tygslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
184298. GUNGSTOL, björk.

1940-tal.

Bruksslitage samt tygslitage.

Antal besök: 523