KANDELABRAR, 1 par, nysilver, CG Hallberg Stockholm 1930-tal.

18429. KANDELABRAR, 1 par, nysilver, CG Hallberg Stockholm 1930-tal.

För tre ljus vadera.
Höjd ca 25,5 cm.

Slitage. En fot med stötskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

För tre ljus vadera.
Höjd ca 25,5 cm.

Antal besök: 795