KOPPAR, 3 delar, kaffepanna, kannmått samt kakform på ben, 1800-tal.

184272. KOPPAR, 3 delar, kaffepanna, kannmått samt kakform på ben, 1800-tal.

Kaffepanna, höjd 30 cm.
Kakform på tre ben längd 59,5 cm.
Kannmått, höjd 42 cm.

Slitage, skador, monogramgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffepanna, höjd 30 cm.
Kannmått, höjd 42 cm.

Antal besök: 966