AUTOGRAF, Sammy Davis Jr, Hamburger Börs 1976.

184267. AUTOGRAF, Sammy Davis Jr, Hamburger Börs 1976.

Signerad matsedel från Hamburger Börs 1976. Ca 29,5 x 21 cm
Fotografi medföljer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotografi medföljer.

Slitage.

Antal besök: 2 393