VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

184226. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Två lådor, övre del med vitrin.
Längd 64, bredd 31, höjd 146 cm.

Mindre slitage, stötmärken. Hyllplan med mindre nagg.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 761