KOMMOD, med hyllöverdel, 1800-talets slut.

184190. KOMMOD, med hyllöverdel, 1800-talets slut.

Röd och vitmålad. Skiva av trä.
Längd 62 cm, bredd 41 cm, höjd 105 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 531