KARMSTOL, TEAK, 1950/60-TAL.

KARMSTOL, TEAK, 1950/60-TAL.
1841031. KARMSTOL, TEAK, 1950/60-TAL.

Rygg samt sits klädd i galon. Rygghöjd 84 cm, bredd 62 cm.

Bruksslitage, något blekta armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 492