PLÅTLEKSAK TN Made in JAPAN , MAN MED KAMERA.

18406. PLÅTLEKSAK TN Made in JAPAN , MAN MED KAMERA.

Höjd 21 cm, batteri.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm, batteri.

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 1 177