SKEDAR, 12 st, silver, mestadels 1800-tal. Tot vikt 528 gram.

18401. SKEDAR, 12 st, silver, mestadels 1800-tal. Tot vikt 528 gram.

Stämplade bland annat av Sundberg 1855 och 1857, Hamrin 1863, Liedberg, Gröndal, NIH 1837 med mera.

Namngravyrer. Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 602