PLÅTSKÅP, industristil.

PLÅTSKÅP, industristil.
1839862. PLÅTSKÅP, industristil.

Höjd 182, bredd 92, djup 46 cm.

Smärre slitage, enstaka bucklor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 716