KANDELABER, mässing, jugend 1900-talets början, Georg Wojidkow och co Malmö.

183963. KANDELABER, mässing, jugend 1900-talets början, Georg Wojidkow och co Malmö.

Tre ljushållare. Höjd 45 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre ljushållare. Höjd 45 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 3 470