KISTA, dat 1834.

KISTA, dat 1834.
18389. KISTA, dat 1834.

Längd 78, bredd 49, höjd 41 cm.

Slitage. Skador. Lås samt nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
18389. KISTA, dat 1834.

Antal besök: 803