HJUL, Volvo, 1920-tal.

18385. HJUL, Volvo, 1920-tal.

Enligtt uppgift framhjul till Volvo 4 cyl från 1927 och 1928.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
18385. HJUL, Volvo, 1920-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 579