DOFTGÖMMA, silver, Tiffany & Co, Union-Square San Francisco, 1900-talets början.

183833. DOFTGÖMMA, silver, Tiffany & Co, Union-Square San Francisco, 1900-talets början.

Doftgömma , stearlingsilver, Tiffany & Co,
Diameter 7 cm
Höjd med hänkel 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 7 cm
Höjd med hänkel 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 103