SPEGEL med KONSOLLBORD, 18/1900-tal.

183795. SPEGEL med KONSOLLBORD, 18/1900-tal.

Mahogny. Spegel bredd 80, höjd 205 cm inklusive löstagbart överstycke. Bord längd 86, bredd 32, höjd 49 cm. Lös stenskiva.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 938