MUGGAR, 8 st. Silver, Ceson, 1900-tal, ca. 250.4 g.

183771. MUGGAR, 8 st. Silver, Ceson, 1900-tal, ca. 250.4 g.

Stämplade 830S.

Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade 830S.

Smärre bucklor.

Antal besök: 491