fickur, omega, 800 silver med förgylld kant, 1. 1900-talets hälft, diameter ca. 52 mm.

183761. fickur, omega, 800 silver med förgylld kant, 1. 1900-talets hälft, diameter ca. 52 mm.

manuell, delad 3/4 plåtverk, korniga, doublé, boenummer 4529342.

Tecken på slitage pga ålder, urtavla med krackelyr, gravyr på baksidan. Funktion utan garanti.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 039