GUDRUN HOLM. Hästar på bete, olja på pannå, signerad o daterad Gudrun Holm 1952.

183705. GUDRUN HOLM. Hästar på bete, olja på pannå, signerad o daterad Gudrun Holm 1952.

17,5 x 25,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

17,5 x 25,5 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 071