IAN RUSTH. Figurer i landskap. Olja på duk, signerad.

183696. IAN RUSTH. Figurer i landskap. Olja på duk, signerad.

Egenhändigt ramverk av konstnären med material från Bangatan 4-6, Göteborg. 90 x 116 cm.

Smärre färgbortfall.

Ian Rusth (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Ian Rusth (Född 1950)

Antal besök: 2 415