MOTORCYKEL, litograferad plåt, Cko, Kellerman, nr 353, Tyskland, 1930-tal.

183653. MOTORCYKEL, litograferad plåt, Cko, Kellerman, nr 353, Tyskland, 1930-tal.

Längd ca. 14,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 14,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 726