SILVERFÖREMÅL, 13 delar, 1800-1900-tal, vikt ca. 201,3 gram samt RING, 18k guld, RAGB, Borås 1960, total vikt ca. 1,2 gram.

183647. SILVERFÖREMÅL, 13 delar, 1800-1900-tal, vikt ca. 201,3 gram samt RING, 18k guld, RAGB, Borås 1960, total vikt ca. 1,2 gram.

Bricka, pillerdosa, skedar.

Bruksslitage. Gravyr på skedar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, pillerdosa, skedar.

Antal besök: 427