GLASSERVISDELAR, 7 delar, 1900-tal.

183601. GLASSERVISDELAR, 7 delar, 1900-tal.

Tomtedekor. Kanna, skål, 3 glas, 2 glöggmuggar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 473