OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, " Kavallerist i vinterlandskap " signerad Jarlhov.

183539. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, " Kavallerist i vinterlandskap " signerad Jarlhov.

57 x 57 cm.

Skrapmärke i färgen, se bild !

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 57 cm.

Antal besök: 1 190