BERT ÖSTERLUND. Kvinna på bänk vid sjö, Olja på duk, signerad B. Österlund.

183524. BERT ÖSTERLUND. Kvinna på bänk vid sjö, Olja på duk, signerad B. Österlund.

Bert Österlöund, Sverige, född 1912. 49x74 cm.

Visst slitage, enstaka smärre hål i duk.

Bert Österlund (1912–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bert Österlund (1912–1981)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 878