STOLAR, 6 st, sengustavianska, s.k Bellmanstolar.

183517. STOLAR, 6 st, sengustavianska, s.k Bellmanstolar.

Vitmålade. Något svängd genombruten rygg med korsade spjälor. Lösa sitsar.

Slitage, smärre skador, lagningar, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 115